- Úvod
- Produkty
- Linie sanitárního zařízení
- Merida TOP
- Merida TOP bílá
- Mechanický podavač papírových ručníků v rolích MERIDA TOP MAXI - modré okénko
Mechanický podavač papírových ručníků v rolích MERIDA TOP MAXI - modré okénko
- Kód produktu: CTN302
- Výrobce: Merida Sp. z o.o.
záruka 10 let na chod mechanismu mechanický podavač papírových ručníků v rolích MAXI, který navzdory svému malému rozměru pojme velkou roli ručníku o délce 250 metrů, která při řezání každých 24 cm dává…
Zobrazit více
Cena
2 393 Kč
1 978,00 Kč bez DPH
Skladem (ihned k expedici nebo odběru na 3 prodejnách)
- Hradec Králové 32 ks
- Praha 8 ks
- Ostrava 7 ks
- Brno 0 ks
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Výška | 34 cm |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Šířka | 31 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Barva | bílá |
| Instalace | vrtání |
| Umístění | na stěnu |
| Automatic | ne |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
| Typ zásobníku | na role AUTOMATIC |
| Uzamykatelné | ano |
Výrobce/odpovědný subjekt EU: MERIDA SP. Z O.O., ul. Karkonoska 59, 530 15 Wroclaw (sekretariat@merida.com.pl)
Popis
- záruka 10 let na chod mechanismu
- mechanický podavač papírových ručníků v rolích MAXI, který navzdory svému malému rozměru pojme velkou roli ručníku o délce 250 metrů, která při řezání každých 24 cm dává více než 1000 ručníků z role!
- snadná a rychlá výměna role
- spolehlivé, fungující i v těch nejnáročnějších podmínkách
- tichý a šetrný chod mechanismu
- možnost použití „super tichého mechanismu“ - zařízení s tichým mechanismem se doporučují zejména pro nemocniční zařízení, hospice, domovy důchodců a všude tam, kde se zařízení používá v různých denních a nočních dobách
- řezací mechanismus byl navržen tak, aby řezal co nejkratší úseky papíru, což znamená méně častou potřebu výměny role a lepší využití ručníku
- řezací nůž je vyroben ze super tvrdého materiálu, odolný proti otupení a deformaci plastu. Při testování neztratil žádnou z vlastností i po 2 milionech kusů.
- zařízení zajišťuje hygienický sběr ručníků, uživatel se dotýká pouze sbíraného ručníku, zbytek role není k dispozici
- snadné vyjmutí řezacího mechanismu, např. pro čištění, dezinfekci, opravu nebo výměnu (není třeba sundávat zařízení ze zdi ani rozebírat mechanismus)
- zařízení vyrobeno z vysoce kvalitního ABS plastu
- uzamykatelné klíčem



