- Úvod
- Produkty
- Zásobníky na
- Papírové ručníky
- v rolích
- Mechanický podavač papírových ručníků MERIDA SOLID CUT, bílý, vysoký lesk, MAXI role
Mechanický podavač papírových ručníků MERIDA SOLID CUT, bílý, vysoký lesk, MAXI role
- Kód produktu: CJB304
- Výrobce: Merida Sp. z o.o.
Záruka 10 let na chod mechanismu Mechanický podavač papírových ručníků AUTOMATIC MAXI (o délce až 250 m) Jednotlivý řez ručníku o délce 24 cm poskytne až 1000 ručníků z jedné role - výrazně prodlužuje interval…
Zobrazit více
Cena
2 362 Kč
1 952,00 Kč bez DPH
Skladem (ihned k expedici nebo odběru na 4 prodejnách)
- Hradec Králové 36 ks
- Praha 24 ks
- Ostrava 1 ks
- Brno 6 ks
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Výška | 34 cm |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Šířka | 31 cm |
| Hloubka | 20.5 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Barva | bílá |
| Instalace | vrtání |
| Umístění | na stěnu |
| Provedení | lesk |
| Automatic | ne |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
| Typ zásobníku | na role AUTOMATIC |
Výrobce/odpovědný subjekt EU: MERIDA SP. Z O.O., ul. Karkonoska 59, 530 15 Wroclaw (sekretariat@merida.com.pl)
Popis
- Záruka 10 let na chod mechanismu
- Mechanický podavač papírových ručníků AUTOMATIC MAXI (o délce až 250 m)
- Jednotlivý řez ručníku o délce 24 cm poskytne až 1000 ručníků z jedné role - výrazně prodlužuje interval doplňování
- Jedinečná konstrukce řezacího mechanismu - jednoduchost, spolehlivost, hladký a jemný řez
- Nože jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu, který poskytuje zachování vysoké kvality i po více jak 2 miliónech řezů
- Podavač vyroben z vysoce kvalitního plastu ABS
- Vhodný pro papírové ručníky v rolích AUTOMATIC se symbolem RAZ301, RAB301, RAB302, RAB309, RAB310, RAB312 (pouze použití těchto ručníků zajistí správné fungování podavače)
MERIDA 3E - EFEKTIVNĚ, EKONOMICKY, EKOLOGICKY
EFEKTIVNĚ
- podává vždy jeden ručník - omezuje plýtvání a zajišťuje hygienické použití
- tím se výrazně snižuje spotřeba papírových ručníků (u klasických skládaných můžete intuitivně vytáhnout 2-3 ručníky)
- prodlužuje se také interval doplňování ručníků do zásobníku (z jedné 250 metrové role až 1000 útržků papírových ručníků)
EKONOMICKY
- s omezením plýtvání se pojí i ekonomická úspora – začněte používat ručníky Automatic a snižte své náklady o 30 až 50 %
EKOLOGICKY
- snižuje se množství odpadů
