- Úvod
- Produkty
- Spotřební materiál
- Toaletní papír
- Toaletní papír Merida TOP, 19 cm, 120 m, 3-vrstvý, 100% celuloza, (12rolí/balení)
Toaletní papír Merida TOP, 19 cm, 120 m, 3-vrstvý, 100% celuloza, (12rolí/balení)
- Kód produktu: PPB202
- Výrobce: Merida Sp. z o.o.
3-vrstvý toaletní papír 100% celulóza nejvyšší úroveň měkkosti a odolnosti tři trvale spojené vrstvy – větší odolnost proti roztržení měkká struktura reliéfní vzor každých 20 cm prémiová třída – výjimečný…
Zobrazit více
Cena
968 Kč
800,00 Kč bez DPH
Cena za roli
80,67 Kč
66,67 Kč bez DPH
Skladem (ihned k expedici nebo odběru na 2 prodejnách)
- Hradec Králové 35 ks
- Praha 97 ks
- Ostrava 0 ks
- Brno 0 ks
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Obchodní balení | 12 rolí |
|---|---|
| Délka | 120 m |
| Průměr | 19 cm |
| Počet vrstev | 3 |
| Materiál | 100% celulóza |
| Šířka | 9.1 cm |
| Gramáž | 3 x 16,5 g/m2 |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
Výrobce/odpovědný subjekt EU: MERIDA SP. Z O.O., ul. Karkonoska 59, 530 15 Wroclaw (sekretariat@merida.com.pl)
Popis
- 3-vrstvý toaletní papír
- 100% celulóza
- nejvyšší úroveň měkkosti a odolnosti
- tři trvale spojené vrstvy – větší odolnost proti roztržení
- měkká struktura
- reliéfní vzor každých 20 cm
- prémiová třída – výjimečný komfort používání
- zvýšená savost – efektivnější a pohodlnější použití –
- certifikováno FSC-C119309
