Elektrický sušič na ruce SANIFLOW PLUS bílý/tlačítko /E88AP-PB/
- Kód produktu: EIB288
aktivuje se tlačítkem ocelové pouzdro o tloušťce 2 mmpouzdro s bílým práškovým nástřikem pohyblivá, chromovaná vzduchová tryska pro osušení obličeje doporučeno pro frekventované toalety díky vysoké účinnosti…
Zobrazit více
Cena
13 588 Kč
11 230,00 Kč bez DPH
Skladem (ihned k expedici nebo odběru na 1 prodejně)
- Hradec Králové 5 ks
- Praha 0 ks
- Ostrava 0 ks
- Brno 0 ks
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Hmotnost | 4.65 kg |
|---|---|
| Výška | 25 cm |
| Materiál | nerez |
| Šířka | 27.6 cm |
| Hloubka | 21.4 cm |
| Barva | bílá |
| Hlučnost | 68 dB |
| Krytí IP | 23 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 4.2 m3/h |
| Teplota vzduchu | 50 °C |
| Třída protipožární ochrany | 1 |
| Rychlost proudění vzduchu | 100 km/hod |
| Doba pro osušení (při21°Ca10 cm) | 20 s |
| Jmenovitý výkon | 2250 W |
| Výkon motoru | 250 W |
| Výkon ohřívače | 2000 W |
| Spotřeba energie | 10 A |
| Otáčky motoru | 5500 ot./min |
Ke stažení



