Dávkovač krému nebo mýdla MERIDA TOP v sáčcích, modrá
- Kód produktu: DTN301
- Výrobce: Merida Sp. z o.o.
- na výměnné sáčky s krémem, které minimalizují možnou kontaminaci krému - v prodeji vysoce kvalitní krém na ruce KR21 o objemu 880 ml ( kat. č. 11.3 ) - výběr barvy okénka na kontrolu objemu krému : transparentní…
Zobrazit více
Cena
659 Kč
545,00 Kč bez DPH
Již nelze koupit
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Výška | 25 cm |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Šířka | 11.5 cm |
| Hloubka | 11.5 cm |
| Typ |
na tekuté mýdlo na krém |
| Barva | bílá |
| Instalace | vrtání |
| Umístění | na stěnu |
| Barva okénka dávkovač |
modrá šedá zelená transparentní červená |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
| Uzamykatelné | ano |
Popis
- v prodeji vysoce kvalitní krém na ruce KR21 o objemu 880 ml ( kat. č. 11.3 )
- výběr barvy okénka na kontrolu objemu krému : transparentní, modrá, šedá, červená
- vyrobený z vysocekvalitního plastu ABS
- uzamykatelný na klíček
- možnost použití sáčků 880ml s tekutým mýdlem LUNA M8P /kat.č.11.3/



