- Úvod
- Produkty
- Spotřební materiál
- Papírová čistiva a prostěradla
- Čistivo univerzální KLASIK ZELENÉ /2 role v balení/
Čistivo univerzální KLASIK ZELENÉ /2 role v balení/
- Kód produktu: UKZ002
- Výrobce: Merida Sp. z o.o.
recyklovaný papír jednovrstvý použití: pro hygienické účely a potravinářský průmysl s reliéfním potiskem délka 400 metrů, šířka 25 cm komerční balení obsahuje 2 role výrobku má certifikát zdravotní kvality PZH F.FB.60412.
Zobrazit více
Cena
676 Kč
559,00 Kč bez DPH
Skladem (ihned k expedici nebo odběru na 4 prodejnách)
- Hradec Králové 75 ks
- Praha 24 ks
- Ostrava 5 ks
- Brno 19 ks
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Délka | 400 m |
|---|---|
| Průměr | 28 cm |
| Počet vrstev | 1 |
| Materiál | recyklovaný papír |
| Šířka | 25 cm |
| Gramáž | 38 g/m2 |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
| Počet rolí | 2 |
Ke stažení
Výrobce/odpovědný subjekt EU: MERIDA SP. Z O.O., ul. Karkonoska 59, 530 15 Wroclaw (sekretariat@merida.com.pl)

