Elektrický sušič /osoušeč/ rukou STARFLOW PLUS matový
- Kód produktu: EIM103
- Výrobce: Merida Sp. z o.o.
Bezpečný a spolehlivý automatický osoušeč rukou vybavený spínačem přiblížení. Kovový plášť, provedení matové. Dvojitá ochrana proti přehřátí zaručuje dlouhou životnost. Silný proud vzduchu…
Zobrazit více
Cena
6 657 Kč
5 502,00 Kč bez DPH
Již nelze koupit
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Hmotnost | 5.8 kg |
|---|---|
| Výška | 24 cm |
| Materiál | nerez |
| Hloubka | 19.5 cm |
| Hlučnost | 85 dB |
| Krytí IP | 1 |
| Napětí | 220 V |
| Provedení | mat |
| Teplota vzduchu | 51 °C |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
| šířka | 26.5 cm |
| Rychlost proudění vzduchu | 108 km/hod |
| Doba pro osušení (při21°Ca10 cm) | 10 s |
| Efektivní průtok vzduchu | 4.5 m3/min |
| Jmenovitý výkon | 2500 W |
Popis
Bezpečný a spolehlivý automatický osoušeč rukou vybavený spínačem přiblížení. Kovový plášť, provedení matové. Dvojitá ochrana proti přehřátí zaručuje dlouhou životnost. Silný proud vzduchu ( 30 m/s ) a vysoký průtok ( 270 m3/h ) umožňuje 2x rychlejší osušení rukou /vlasů/ než při použití standardního osoušeče. Pohyblivá vzduchová tryska se může otáčet o 360° a tím lze osoušet vlasy a jiné části těla. Tento osoušeč je ideální volba např. pro hotely, kanceláře, veřejné toalety atd.
