- Úvod
- Produkty
- Koše a popelníky
- Odpadkové koše
- kovové
- Koš na papírové ručníky drátěný bílý 47 l
Koš na papírové ručníky drátěný bílý 47 l
- Kód produktu: B2A
- Výrobce: Merida Sp. z o.o.
– vyrobený z lehkých kovových prutů potažených bílým polyethylenem– na postavení nebo má úchyty pro zavěšení na zeď– upravený na použití jednorázových sáčků na odpadky 60 l– objem 47 litrů.
Zobrazit více
Cena
593 Kč
490,00 Kč bez DPH
Skladem (ihned k expedici nebo odběru na 4 prodejnách)
- Hradec Králové 134 ks
- Praha 63 ks
- Ostrava 98 ks
- Brno 10 ks
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Objem | 47 l |
|---|---|
| Výška | 57 cm |
| Materiál | kov |
| Šířka | 34 cm |
| Hloubka | 26 cm |
| Typ | otevřený |
| Barva | bílá |
| Umístění |
na stěnu na postavení |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
Ke stažení



