- Úvod
- Produkty
- Zásobníky na
- Papírové ručníky
- jednotlivé (skládané)
- Zásobník na jednotlivé papírové ručníky MAXI bílý kov
Zásobník na jednotlivé papírové ručníky MAXI bílý kov
- Kód produktu: ASB101
- Výrobce: Merida Sp. z o.o.
- vyroben z kvalitního olakovaného plechu - barva bílá- obsah do 500 ks ručníků /max. 2 balíčky/- vybaven průzorem na kontrolu množství ručníků- uzamykatelný na klíč .
Zobrazit více
Cena
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Již nelze koupit
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Hmotnost | 2.51 kg |
|---|---|
| Výška | 26.5 cm |
| Materiál | kov |
| Šířka | 25.5 cm |
| Hloubka | 12 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Barva | bílá |
| Instalace | vrtání |
| Požadované vlastnosti | uzamykatelné |
| Umístění | na stěnu |
| Výrobce | Merida Sp. z o.o. |
Ke stažení



