- Úvod
- Produkty
- Zásobníky na
- Toaletní papír
- Zásobník na toaletní papír MERIDA TOP MINI , modrá
Zásobník na toaletní papír MERIDA TOP MINI , modrá
- Kód produktu: BTN201
- Výrobce: Brightwell Dispensers, LTD
Doporučujeme
Cena
605 Kč
500,00 Kč bez DPH
Již nelze koupit
Nevíte si rady?
S výběrem vám rádi pomůžeme!
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Výška | 27.5 cm |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Šířka | 22 cm |
| Hloubka | 14.5 cm |
| Barva okénka zásobník |
modrá šedá transparentní červená |
| Typ | na toaletní papír |
| Barva | bílá |
| Umístění | na stěnu |
| Výrobce | Brightwell Dispensers, LTD |
| Typ zásobníku | na role |
| Průměr role | 19 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Počet rolí | 1 |




