- Úvod
- Produkty
- Zásobníky na
- Toaletní papír
- Zásobník na toaletní papír MERIDA TOP MINI DUO , modrá
Zásobník na toaletní papír MERIDA TOP MINI DUO , modrá
- Kód produktu: BTN202
- Výrobce: Brightwell Dispensers, LTD
Doporučujeme
Cena
684 Kč
565,00 Kč bez DPH
Již nelze koupit
Nevíte si rady?
S výběrem vám rádi pomůžeme!
S výběrem vám rádi pomůžeme!
+420 495 545 924
(Po‐Pá 7.30‐15.30)
Parametry a specifikace
| Výška | 23 cm |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Šířka | 34 cm |
| Hloubka | 12.5 cm |
| Barva okénka zásobník |
modrá šedá transparentní červená |
| Typ | na toaletní papír |
| Barva | bílá |
| Umístění | na stěnu |
| Výrobce | Brightwell Dispensers, LTD |
| Typ zásobníku | na role |
| Průměr role | 20 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Počet rolí | 2 |



