OTVÍRACÍ DOBA BĚHEM VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ: všechny pobočky budou mít zavřeno ve dnech 27.,28. a 31.12.2018 ! Normální provoz je od 2.1.2019 mimo pobočky PLZEŇ a PRAHA,kde je otevřeno až od 7.1.2019 !!

Dezinfekce Meridasan Profi

MERIDASAN Profi - Polymerová dezinfekce


APLIKACE PŘÍPRAVKU MERIDASAN Profi generátorem AEROSOLU = MIKRO-BIOLOGICKÁ KVALITA POVRCHŮ A OVZDUŠÍ

V souvislosti s programem Merida 3E Vám nově nabízíme službu dezinfekce povrchů, prostor a vzduchu přípravkem MERIDASAN Profi. Aplikace přípravku se provádí za pomocí elektrického generátoru aerosolu (mlhy) s dosahem až 6 metrů s aplikací i na neomyvatelná (např. stěny, strop) nebo těžko dostupná místa (např. radiátory).

Od běžných dezinfekčních přípravků se odlišuje nejen svým účinkem, ale i prodlouženou bakteriostatičností (až 3 týdny) a šetrností ke všem povrchům (povrchy neničí, ale naopak je impregnuje). Prostředek desinfikuje a zároveň odstraňuje alergeny a zápach v jakémkoliv prostředí a na jakémkoliv materiálu.

Účinnost dezinfekce:

je baktericidní (G+ a G- bakterie včetně MRSA), virucidní (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus), turbekulocidní, mykobaktericidní (M. terrae, M. avium), fungicidní a algicidní. Eliminuje pachy a alergeny.

Využití dezinfekce MERIDASAN Profi:

- ohnisková desinfekce
- preventivní ochranná dezinfekce

VYUŽITÍ v prostorách s nejvyššími nároky na hygienu prostředí a vzduchu - zdravotnictví, farmacie, laboratoře, potravinářský a živočišný průmysl

PŘEDCHÁZÍ EPIDEMIÍM - školy, úřady, dopravní prostředky, čekárny, call centra, veškeré prostory, kde pracuje nebo se pohybuje větší počet zaměstnanců nebo klientů.

Pravidelnou aplikací se v ošetřených prostorách výrazně snižuje výskyt virů, bakterií, spór plísní a dalších alergenů. Tím se snižuje možnost přenosu nakažlivých nemocí a eliminují se alergické a ekzematické reakce.

Více najdete v Technickém listu.

V případě zájmu o službu dezinfekce prostor, povrchů a vzduchu nebo informativní kalkulaci nám pošlete e-mail nebo nás kontaktujte na kterékoliv naší pobočce.

Soubory ke stažení

Kategorie produktů

CENÍK Obchodní katalog 2018-2019,platný od 1.9.2018

KATALOG INOX

KATALOG UNIQUE

Obchodní katalog 2018-2019

Rychlý kontakt

+420 605 255 689

+420 495 545 924

napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny s našimi partnery.