Rozšířili jsme nabídku pěnových mýdel

15.1.2020

Podobně jako pračka prošla vývojem, díky kterému už nemusíme klečet u potoka s valchou, tak i mýdlo udělalo významný krok kupředu. Dnes již nejsme odkázáni na tuhá mýdla, která leží na umyvadle, kde se pomalu rozpouští, zatímco se na nich množí bakterie. Merida Vám nabízí širokou nabídku mýdel pěnových, kterou teď navíc doplnila o novou vůni citrusů.

Nikoho jistě nepřekvapí, že mýdlo je nedílnou součástí našich životů už řadu let. Za nejstarší důkaz o jeho používání je považován archeologický nález keramických nádob, které ukrývaly směsi tuků a koření přibližně od roku 2800 př. n. l. Od té doby se naštěstí ledacos změnilo a mýdlo prošlo jistým vývojem. Významným zlomem se stalo období průmyslové revoluce, kdy začala jeho výroba založená na znalostech chemie. První parfémované mýdlo tak vstoupilo na trh v roce 1872.

Dříve na takové mýdlo sice nedaly naše babičky a možná ještě maminky dopustit, ale dnes už jsme zase o krok dál. Ve 21. století jsou naprostou samozřejmostí mýdla pěnová a tekutá. Najdeme je na veřejných toaletách, v restauracích, hotelech, obchodních centrech, ve školách či firmách. Otázkou je, proč se ještě nestaly nedílnou součástí našich domovů.

Nové pěnové mýdlo Merida BALI PLUS CITRON FRESH

Už v době starověkého Egypta bylo mýdlo považováno za léčebný prostředek a podobně na to můžeme nahlížet i dnes. Pěnová a tekutá mýdla Vás zbavují nejen nečistot, ale také zbytečného kontaktu s bakteriemi, které se běžně množí na mýdlech tuhých. Merida Vám nabízí široký sortiment těchto prostředků, který nově doplnila výrobkem BALI plus CITRON Fresh se svěží vůní citrusů.

Pěnové mýdlo BALI plus CITRON Fresh nejenže příjemně voní, ale má také dobré mycí a ošetřující vlastnosti. Díky tomu, že obsahuje lanoliny a další substance, zabraňuje vysoušení kůže na rukou. Zároveň je hypoalergenní, a proto vhodný i pro jedince s citlivou pokožkou. V balení 700 gramů vystačí až na 2 tisíce dávek, takže se i cenově vyplatí. Pokud ovšem stále váháte, připravili jsme pro Vás zvýhodněné množství 6 kusů se slevou 20 %.

Myslete na svoje ruce a udržujte jejich kůži čistou a svěží.


Kategorie produktů

CENÍK Obchodní katalog 2019 - platný od 1.3.2019

CENÍK Obchodní katalog 2019 - verze pro TISK

KATALOG INOX

KATALOG UNIQUE

OBCHODNÍ KATALOG 2019

Rychlý kontakt

+420 495 545 924

napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny s našimi partnery.