Proč je dávkovač mýdla nejlepší volbou?

25.11.2019

Umíte si představit veřejné toalety bez dávkovače mýdla? Při myšlence na ohmatanou kostku tuhého mýdla, která častěji než na hraně umyvadla leží pod ním, jsou v ní zamotané vlasy a bakterie se na ní množí nespoutanou rychlostí, nám naskakuje husí kůže. Naštěstí doby, kdy tomu tak bylo jsou pryč a my si v práci, restauracích, obchodních centrech a dalších můžeme mýt ruce bez strachu o své zdraví. Teď je na čase přenést dobré vlastnosti dávkovačů mýdla i k Vám domů.

Pro majitele velkých zařízení, kde se na toaletách vystřídá množství lidí během pár hodin, jsou dávkovače mýdla jasnou volbou. Nejenže díky nim zajistí svým zákazníkům a zaměstnancům optimální hygienické podmínky, ale také ušetří náklady na nákup mycích prostředků. Mýdla do dávkovačů jsou jednoznačně levnější než tuhá mýdla nebo tekutá mýdla v plastovém balení, které se po vypotřebování vyhodí.

Dávkovač pěnového mýdla nejlepší volbou

Stále více oblíbenější na trhu se ale stávají dávkovače pěnového mýdla. Dávkovací ventil u zásobníku na pěnové mýdlo vpouští do trysky koncentrát mýdlového prostředku společně se vzduchem, čímž dosáhne pěnového efektu. Taková směs se v rukou lépe rozpouští, přičemž má stejně dobré mycí účinky jako přípravek tekutý. Vzhledem k přidanému vzduchu je navíc jeho spotřebovaná dávka menší, a tedy 3x až 5x úspornější.

Ceny těchto dávkovačů pěny jsou obvykle srovnatelné s běžnými dávkovači. Spotřebitelé si je chválí také proto, že z dávkovačů pěny nekape prostředek na umyvadlo, jak tomu často bývá u tekutých mýdel. Jejich husté složení navíc oproti lehké pěně zatéká do spár, kde při nedbalému úklidu zahnívá anebo plesniví. Novinkou, která dokonale zabrání jakémukoliv kontaktu s bakteriemi, je navíc dávkovač mýdlové pěny, kterého se díky senzoru nemusíte dotknout.

Merida nabízí všechny pěnové dávkovače v designových provedeních, které dokonale sladíte se zbytkem Vaší koupelny. Jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu nebo nerezu. V obou případech je jejich údržba snadná, takže při výběru záleží pouze na Vašem vkusu. A dokonce ani s montáží si nemusíte lámat hlavu. Způsob jejich uchycení na zeď je jednoduchý a popsaný v návodu, který je součástí balení, takže to zvládne opravdu každý.

No a nyní Vám už nic nebrání koupit ten správný dávkovač pěnového mýdla, se kterým ušetříte peníze, zbavíte své umyvadlo zaschlých kapek po tekutých přípravcích, doplníte koupelnu o designový prvek a v neposlední řadě zachováte Vaše ruce dokonale čisté.

Kategorie produktů

CENÍK Obchodní katalog 2019 - platný od 1.3.2019

CENÍK Obchodní katalog 2019 - verze pro TISK

KATALOG INOX

KATALOG UNIQUE

OBCHODNÍ KATALOG 2019

Rychlý kontakt

+420 495 545 924

napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny s našimi partnery.