Dezinfekční stojan - Akce pro restart Vašeho podnikání

11.5.2020

Akce na restart Vašeho podnikání aktuálníAkce pro restart Vašeho podnikání! Dovolte nám zjednodušit nový rozjezd Vašeho podnikání v dnešní době.

Získejte slevu až 20%* při zakoupení jednoho ze 3 dezinfekčních stojanů s dávkovačem dezinfekce na ruce a to po dobu 6-ti měsíců ode dne nákupu na veškerý náš sortiment. Abyste o tuto jedinečnou nabídku nepřišli, stačí se zaregistrovat v našem e-shopu. Pokud jste již zaregistrováni, slevu Vám automaticky nastavíme.

Dezinfekční stojan Vám v případě zájmu můžeme "obrandovat" do Vašich barev nebo na něj umístit Vaše logo.

S ohledem na tuto nelehkou dobu, jako bonus k nákupu interiérového dezinfekčního stojanu, získáte navíc 5-ti litrový kanystr s dezinfekcí Anti COVID zdarma.

Aby se každý z Vás mohl plnohodnotně věnovat svému podnikání a nemuseli jste se starat o shánění dezinfekce, nabízíme Vám kompletní sortiment skladových zásob dezinfekce, který si můžete objednat pohodlně online nebo telefonicky.

Objednané zboží Vám zavezeme vlastní dopravou z našich 6-ti poboček po celé ČR.

Zajišťujeme a dodáváme sanitární a hygienické potřeby, úklidovou techniku a profesionální úklidovou chemii již více jak 25 let a jsme tu pro Vás dále. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme a zajistíme vše z našeho rozsáhlého sortimentu.

*slevu nelze využít na již zlevněné zboží

Kategorie produktů

CENÍK Obchodní katalog 2019 - platný od 1.3.2019

CENÍK Obchodní katalog 2019 - verze pro TISK

KATALOG INOX

KATALOG UNIQUE

OBCHODNÍ KATALOG 2019

Rychlý kontakt

+420 495 545 924

napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny s našimi partnery.